2017 рік

Розпорядження №1– Про скликання позачергової п’ятнадцятої сесії Любешівської селищної ради.

Розпорядження №2 – Про затвердження Плану заходів з військово-облікової роботи у селищній раді на 2017 рік

Розпорядження №3 – Про скликання чергової шістнадцятої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання.

Розпорядження №4 – Про проведення інвентаризації.

Розпорядження №5 – Про скликання чергової сімнадцятої сесії Любешівської селищної ради.

Розпорядження №6 – Про створення комісії

Розпорядження №7 – Про проведення стандартизованої оцінки державного майна

Розпорядження № 8 – Про внесення змін до Плану діяльності Любешівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

Розпорядження №9 – Про проведення контрольної інвентаризації.

Розпорядження №10 – Про скликання чергової  вісімнадцятої сесії  Любешівської селищної ради сьомого скликання.

Розпорядження № 11 -Про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення.

Розпорядження №12 – Про внесення змін до показників до селищного бюджету на 2017 рік.

Розпорядження_№13- Про внесення змін_до показників до селищного бюджету на 2017 рік.

Розпорядження №14 –  Про скликання чергової дев’ятнадцятої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання.

Розпорядження №15 – Про внесення змін до показників до селищного бюджету на 2017 рік.

Розпорядження №16 – Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень        щодо  добровільного об’єднання територіальних            громад   у Любешівську     територіальну    громаду.

Розпорядження №17 – Про призупинення бюджетних асигнувань.

Розпорядження №18 – Про внесення змін до штатного розпису.

Розпорядження №19 – Про скликання позачергової двадцятої сесії Любешівської селищної ради.

Розпорядження №20 – Про громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Розпорядження №21 – Про внесення змін до показників до селищного бюджету на 2017 рік.

Розпорядження №22 – Про надання дозволу на розміщення цирку-шапіто “Орбіта”.

Розпорядження №23 – Про скликання позачергової двадцять першої сесії Любешівської селищної ради.

Розпорядження №24 –Про скликання чергової двадцять другої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання.

Розпорядження №25 – Про внесення змін до показників до селищного бюджету на 2017 рік.

Розпорядження №26 – Про внесення змін до показників до селищного бюджету на 2017 рік.

Розпорядження №28 – Про скликання позачергової двадцять третьої сесії селищної ради сьомого скликання.

Розпорядження №30 – Про скликання чергової двадцять четвертої сесії селищної ради сьомого скликання.

Розпорядження №31 – Про зупинення рішення селищної ради.

Розпорядження №32 – Про скликання позачергової двадцять п’ятої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання.

Розпорядження №33 -Про затвердження плану проведення Інвентаризації дитячих майданчиків в смт Любешів.

Розпорядження №34- Про внесення змін до показників до селищного бюджету на 2017 рік.

Розпорядження №35 – Про скликання позачергової двадцять шостої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання.

Розпорядження №36 – Про проведення щорічної інвентаризації в 2017 році.

Розпорядження №37 – Про скликання позачергової двадцять сьомої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання.