Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!

Дата: 24.03.2018 20:41

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Служби безпеки України!

Служба безпеки України займає чільне місце у системі правоохоронних органів нашої держави, є невід’ємною часткою держави та краю, відповідальною за безпеку.

У нинішній непростій ситуації співробітники Служби своєю самовідданою працею, професійним виконанням службового обов’язку створюють гарантії захисту та безпеки нашої країни.

Реалії сьогодення вимагають надзвичайного зосередження зусиль задля належного виконання поставлених завдань, зокрема у таких надважливих напрямках, як інформаційна безпека, боротьба з з економічною злочинністю, контрабандою та іншими негативними явищами.

Нехай вірність присязі, мужність, професійний підхід до вирішення оперативно-службових завдань, висока порядність неодмінно будуть запорукою нових вагомих внесків у справу захисту державної безпеки нашої Батьківщини.

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам добра та щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі!

Любешівський селищний голова

Олег Кух