Завтра, 4 квітня, Любешівська селищна рада організовує «День довкілля»!

Дата: 03.04.2018 15:52

З метою підготовки Любешівської об’єднаної громади  до Великодніх свят та поліпшення стану довкілля на її території, голова селищної ради Олег Кух провів нараду за участю керівників бюджетних установ, підприємств організацій селища Любешів.

«Метою проведення «Дня довкілля» є поліпшення благоустрою населених пунктів нашої громади та району в цілому. Маємо упорядкувати сміттєзвалища, поліпшити естетичний та санітарний стан територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення» - зауважив очільник Любешівської ОТГ.

На переконання Олега Івановича до генерального прибирання територій мають долучитися всі, а не тільки бюджетні установи. Отож, план заходів щодо проведення «Дня довкілля» окремо доведений і приватним підприємцям та власникам торгових точок.

Під час наради окреме доручення отримав директор селищного ринку Андрій Кравчук. Позаяк після торгівлі, яка припадає на п’ятницю – суботу, ринок має бути в ідеальному порядку.

В старостинських округах робота вже розпочалася: упорядковуються кладовища, сміттєзвалища, прибираються території.

Погодні умови, що склалися, за браком часу не дозволяють охопити всі роботи з благоустрою, заплановані селищною радою, тому голова Любешівської ОТГ наголосив, що після свят роботу в цьому напрямку буде продовжено.