Участь Олега Куха в урядовій нараді з питань децентралізації

Дата: 05.04.2018 18:43

Як вже зазначалося раніше, голова селищної ради Олег Кух взяв участь у розширеній урядовій нараді, присвяченій питанням децентралізації та стратегічного розвитку регіонів, яка відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Значимості нараді додало і те, що у ній взяв участь Президент України Петро Порошенко.
Також на заході були присутні члени Уряду, керівники ОДА, обласних рад, ОТГ, керівники іноземних дипломатичних представництв, регіональних офісів реформ, представники Асоціації міст України, представники міжнародних організацій, експерти та інші.

Розпочалась нарада з виступу Президента України Петра Порошенка, в ході якого він зазначив, що децентралізація в Україні - це пріоритетна реформа.

Він наголосив на тому, що децентралізація наближає владу до людини та зазначив: «Влада – це не тільки Президент, Парламент та Уряд, для звичайної людини обличчя влади – це ЖЕК, ЦНАП, лікар, вчитель, поліцейський, суддя. І ми разом маємо зробити так, щоб влада стояла обличчям до людей, піклувалася про них, була здатна захистити і допомогти».

В ході наради обговорили питання економічного зростання регіонів, децентралізацію у сфері освіти та охорони здоров’я, сталий розвиток місцевих громад.

Глава Уряду Володимир Гройсман у своєму виступі підкреслив, що доходи місцевих бюджетів зросли на понад 100 млрд грн, завдяки децентралізації. Окрім того, держава, в якості підтримки регіонів, направляє на місця за різними програмами понад 30 млрд грн. Але, оскільки ключовим завданням є розвиток економіки, то потрібно говорити про те, як примножити ці доходи.

( на фото: Олег Кух з Віктором Козаком - головою Ковельської РДА та ведуча 5 каналу - Лариса Губіна)