23 квітня 2018 року о 14.00 год. чергова сьома сесія селищної ради сьомого скликання

Дата: 17.04.2018 13:16

Запропонований порядок денний

1. Депутатські запити

2. Про затвердження Акту приймання-передачі майна Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району».

3. Про розпорядження майном Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району».

4. Про реорганізацію Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району».

5. Про прийняття клубних закладів, в тому числі - їх цілісних майнових комплексів, будівель та споруд, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.

6. Про входження в засновники та затвердження Статуту Любешівської музичної школи.

7. Про входження в засновники та затвердження Статуту Районного будинку культури.

8. Про комісію з приймання-передачі майна закладів культури із спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.

9. Про надання згоди на безплатне прийняття майнових прав на юридичну особу - Державну центральну районну аптеку №33 зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради

10. Про входження в засновники та затвердження Статуту Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської РДА.

11. Про комісію з приймання-передачі майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської РДА із спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.

12. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки.

13. Про внесення змін до Програми створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій на 2018 - 2020 роки.

14. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Любешівській селищній раді на 2018 – 2019 роки.

15. Про внесення змін до рішення Любешівської селищної ради від 22.12.2017р. №2-2/22 «Про селищний бюджет».

16. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів селищного бюджету.

17. Про ліквідацію сільських виборчих комісій.

18. Про розпорядження селищного голови, видані у міжсесійний період.

19-38. Блок земельних питань.

Різне.