У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ОТГ РОЗРОБЛЕНО ПРОЕКТИ, ЯКІ ФІНАНСУВАТИМУТЬСЯ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

Дата: 21.05.2018 17:14

Працівники відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності  Любешівської селищної ради підготували  проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (інфраструктурна субвенція).

Розмір субвенції з Державного бюджету для Любешівської ОТГ у 2018 році становитиме більше 12 мільйонів гривень.

Днями Любешівська селищна рада вже отримала висновки про погодження цих Проектів обласною державною адміністрацією. Наразі чекаємо погоджувальних висновків від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Назва проекту

1.

Придбання спецтехніки (сміттєвоза з відвалом) для збору та транспортування твердих побутових відходів для Любешівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області