ВИРІШУВАТИМУТЬ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЛЮБЕШІВСЬКОГО РИНКУ

Дата: 20.06.2018 19:18

До уваги підприємців та жителів Любешівської громади! Любешівська селищна рада ініціює робочу зустріч адміністрації КП «Любешівський ринок», за участю керівництва селищної ради, з підприємцями громади. Під час зустрічі обговорюватимуться важливі питання щодо діяльності ринку та роботи адміністрації зазначеної установи.

Місце проведення: актовий зал адмінбудинку районної ради 23 червня 2018 року (субота) 14.00 год.

Вєра Гудько
2018-06-20 23:05:48

Наше оголошення викладене українською мовою, а на рахунок Вашого коментаря щодо актового залу, то не будьте таким голослівним, бо в українській мові вживається слово як ЗАЛ, так і ЗАЛА....слово ЗАЛ запозичене з німецької, а ЗАЛА - з французької....однак в українській мові найбільше вживається слово чоловічого роду ЗАЛ.....тож перш ніж звинувачувати мене у незнанні мови, переконайтеся чи знаєте її добре Ви, щоб давати оцінку іншим

Микола Савчук
2018-06-20 20:05:01

Актова зала, прошу панства, оголошення це оперативний документ і має бути викладеним державною мовою.