Шановні жителі громади!

Дата: 22.06.2018 15:07

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, під час якої за найменшими підрахунками істориків загинули від 50 до 85 мільйонів людей. в Україні кількість жертв сягала від 8 до 10 мільйонів осіб, постраждали 700 міст та містечок, 28 тис. сіл.

Мільйони людей опинилися в окупації, а в зруйнованих війною селах, містах і містечках залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких ставали вдовами, а діти – сиротами.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни всі ми вклоняємося тим, кому випала доля на власні очі побачити її жахіття. Вічна слава і шана усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні.

Переконаний, ми переможемо ворога, який сьогодні розпалює багаття війни на нашій землі. Адже це – наш священний обов’язок перед жертвами Другої світової та Героями сьогодення.

Любешівський селищний голова

Олег Кух