ДЕНЬ МОЛОДІ ПОДАРУВАВ БЕЗЛІЧ РОЗВАГ ТА ПОЗИТИВУ

Дата: 25.06.2018 16:02

Незважаючи на те, що природа внесла свої корективи у свято День молоді – все ж таки воно відбулося…..

У цьому році вперше організатором дійства виступила Любешівська селищна рада.

Урочисту частину свята розпочали у будинку культури.  Родзинкою концертної програми був вокальний квартет "Luciano" із Луцька.

Опісля до всіх присутніх звернувся селищний голова Олег Кух:

«Від щирого серця вітаю вас з Днем молоді! Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість – неповторною, запальною та безтурботною. Радує те, що сучасна молодь йде в ногу з часом, активно розвивається, знає чого хоче від життя, вона смілива до експериментів та нових звершень» - зазначив очільник громади та побажав усім, незалежно від віку, залишатися завжди молодими, щасливими, енергійними, сповненими бажань та мрій.

Потому Олег Іванович вручив нагороди від Любешівської селищної ради. Цьогоріч їх отримали молоді люди, які досягли високих результатів  у спорті, навчанні, культурі, які є досить активними у своїх старостинських округах, або ж зайняли призові місця на Всеукраїнських конкурсах, нагороджені були також і окремі учасники АТО. За значний вклад у виховання молоді, організацію та роботу Недільної школи, дитячо-молодіжних християнських та православних таборів, подяками Любешівської селищної ради вперше були нагороджені представники духовенства.

Святковий концерт, дитячі розваги, спортивні змагання, пісенні конкурси були цікавими та змістовними. В рамках свята  відбулася й благодійна акція «Подаруй посмішку дітям-сиротам», суть якої полягала у тому, що всі, хто робив пожертву, отримували малюнок на обличчі чи руці у вигляді смайлика, сердечка, сонечка або іншого малюнка за вибором.

Завершилося свято дитячими розвагами від аніматорів Фіксіків та молодіжною дискотекою від місцевого гурту «Солоха-Банд».