ДОГОВІР З НАЦІОНАЛЬНОЮ СЛУЖБОЮ ЗДОРОВ’Я ПІДПИСАНО

Дата: 21.08.2018 12:41

15 серпня 2018р. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради» підписав Договір із Національною службою здоров’я України.

З цією подією селищного голову Олега Куха та жителів Любешівщини привітав регіональний координатор по Рівненській та Волинській областях з питань реформування охорони здоров'я Василь Іванович Височанський:

"Щиро вітаю голову Любешівської ОТГ Олега Івановича, депутатів ОТГ, головного лікаря Наталію Анатоліївну, працівників Любешівського Центру первинної медико-санітарної допомоги та жителів Любешівського району з укладенням договору ЦПМСД із Національною службою здоровя України. Це єдина ОТГ у Волинській області, яка має підписаний договір з НСЗУ. З 1 жовтня 2018 року фінансування ЦПМСД збільшиться у 2,5 рази. Це стало можливим завдяки передачі ЦПМСД району в Любешівську ОТГ, які змогли виконати усі умови підписання договору" - йдеться у повідомленні.