ГОЛОВА ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ ОЛЕГ КУХ ПІДПИСАВ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ

Дата: 06.09.2018 15:05

Як вже повідомлялося раніше, Любешівську ОТГ було обрано у якості партнера проекту українсько-німецького співробітництва GIZ  «Енергоефективність у громадах II».

Його впроваджує компанія GIZ за дорученням Федерального  міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) та Асоціація малих міст України.

Відсьогодні, 6 вересня 2018 року, розпочався офіційний старт співробітництва нашої громади з  компанією  GIZ.   Очільник Любешівської ОТГ  Олег Кух та  головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства  селищної ради Віталій Герасимчук беруть участь конференції-семінарі «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту», присвяченій питанням енергоефективності та розвитку енергетичного менеджменту в ОТГ.

("Енергетичний менеджмент" – це діяльність, що спрямована на забезпечення раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів на підприємстві або в муніципалітетах, що дозволяє значно оптимізувати обсяги енерговитрат.)

Учасники конференції-семінару обговорюють перші кроки на шляху запровадження енергоменеджменту та подальші кроки, які необхідно зробити для успішного розвитку енергоменеджменту у своїй громаді.

Також під час зазначеного заходу селищний голова Олег Кух підписав Угоду про співпрацю у проекті GIZ «Енергоефективність у громадах II».