ПРОЕКТИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ СЕРЕД ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ПЕРЕМОГУ

Дата: 14.09.2018 13:16

Любешівська селищна рада стала претендентом на перемогу в Обласному конкурсі  на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї – 2018, яке проводить Волинське ОУЛМГ , розробивши свої проекти «Через віки у сучасність (Повернення історичної і культурної цінності Любешівському парку» та «Вхідні арки – візитівка старовинного Любешівського парку».

В результаті, у четвер 13 вересня 2018р., головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності селищної ради, керівник Проекту Олеся Жилко взяла участь у публічному захисті цих Проектів, який відбувся на базі Волинського ОУЛМГ.

Разом з тим, такими же претендентами на перемогу є Залізницький старостинський округ, який представив проект «Сквер пам’яті учасників АТО». Захищала проект в.о старости Любов Михальчук. А також  проект «Сквер миру» – альпінарій Підкормільської гімназії-філії ОЗЗСО «Любешівський ліцей». Захищала Проект  – вчитель біології та хімії Приходько Людмила Миколаївна.

Над проектами   «Через віки у сучасність (Повернення історичної і культурної цінності Любешівському парку» та «Вхідні арки – візитівка старовинного Любешівського парку»  працювали:

Жилко Олеся Степанівна - відділ регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності селищної ради;

Кондаревич Вікторія Богданівна - відділ регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності селищної ради;

Кондаревич Олена Богданівна – жителька с.Березна Воля, студентка Львівської академії мистецтв;

Домашич Віталій Володимирович – житель с. Судче, дизайнер, автор 3-D графіки.

Над проектом "Сквер пам’яті учасників АТО» у с. Залізниця" працювали:

Михальчук Любов Олександрівна  - в.о старости Залізницького старостинського  округу;

Подерня-Масюк Юлія Андріївна – депутат селищної ради, жителька с. Залізниця.

Над проектом «Сквер миру» – альпінарій Підкормільської гімназії-філії ОЗЗСО «Любешівський ліцей» працювала Приходько Людмила Миколаївна  - вчитель біології та хімії Підкормільської гімназії-філії ОЗЗСО «Любешівський ліцей».