УВАГА ПЕРЕВІРКИ!

Дата: 26.09.2018 11:47

Із ухваленням  розпорядження КМУ від 05.09.2018 р. № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» було дано старт боротьбі з тіньовою зайнятістю.

Уряд доручив Держпраці, ДФСУ, Пенсійному фонду,  Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування провести:

• починаючи з 5 жовтня 2018 року, комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення;
  • до 5 жовтня 2018 року інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

Юридичним та фізичним особам підприємцям рекомендовано до 5 жовтня 2018 року привести у відповідність та посилити контроль за правильныстю оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Одним із дієвих інструментів у подоланні незадекларованої праці є роз’яснювальна робота – інформування населення про наслідки, які тягне за собою безвідповідальне ставлення до питання працевлаштування, попередження роботодавців про застосування санкцій за порушення законодавства про працю.

Головний спеціаліст-інспектор праці селищної ради       А.І.Кузьменко