ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 09.10.2018 14:59

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно  до  вимог статей 9, 13 Закону  України «Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб (суб’єктів господарювання) оприлюднюється проект рішення Любешівської селищної ради  «Про управління майном комунальної власності Любешівської селищної ради» та аналіз впливу  регуляторного акта, розроблений відділом розвитку інфраструктури та комунальної власності Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Стислий зміст проекту

Прийняття регуляторного акта  дозволить вдосконалити роботу селищної ради по управлінню майном та об’єктами комунальної власності Любешівської селищної ради, зробить механізм по відчуженню, списанню та передачі об’єктів комунальної власності на праві оперативного управління (господарського відання) більш прозорим; сприятиме запровадженню процедури управління об’єктами комунальної власності,  закріплення майна,  призначення та звільнення керівників,  списання та передачі об’єктів комунальної власності Любешівської селищної ради, порядку проведення незалежної оцінки майна, яке підлягає відчуженню, порядку проведення аукціону для відчуження (продажу) майна, порядку безоплатної передачі майна.

Підстави для розробки даного проекту рішення

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон  України «Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Закон України  «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», постанова Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», наказ Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року №11 «Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна», Закон України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 №1891 «Про затвердження Методики оцінки майна», від 06.06.2007 №803 «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності», від 21.09.1998 №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»

Спосіб оприлюднення регуляторного акта

та аналізу регуляторного впливу

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені не пізніше 10.09.2018 на офіційному веб-сайті Любешівського селищної ради http://lubeshivska.gromada.org.ua

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитись у відділі розвитку інфраструктури та комунальної власності Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Термін  прийняття та спосіб надання зауважень та пропозицій

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб (суб’єктів господарювання) приймаються виключно у письмовому вигляді в місячний термін з дня оприлюднення за адресою: смт Любешів вулиця Незалежності, 53 (відділ розвитку інфраструктури та комунальної власності Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради, каб. 410).