ЗА ВЧИНКИ ДІТЕЙ ВІДПОВІДАТИМУТЬ БАТЬКИ: результат нічного «погрому» у центрі Любешова

Дата: 09.10.2018 15:34

Зловмисників, які  понищили комунальне майно громади,  спіймали. Наразі поліція з'ясувала обставини нападу і встановила осіб, які це зробили.  Ними виявились троє неповнолітніх жителів району.

«Неналежне виконання батьківських обов’язків» - такий вид правопорушення інкримінує місцева поліція у зв’язку з  випадком, що трапився у селищі на минулих вихідних.

Головним винуватцем, що вчинив протиправні дії є неповнолітня особа – хлопцеві 15 років, а  згідно чинного законодавства він не досягнув віку для адміністративної відповідальності. Як наслідок - до відповідальності будуть притягнуті його батьки.

Справу буде направлено до суду, який і вирішить міру покарання. Двоє інших хлопців проходять по справі, як свідки.