У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ РОЗПОЧАЛИ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 17.10.2018 11:08

В окремих населених пунктах Любешівської ОТГ розпочалися роботи по  капітальному ремонту автомобільних доріг місцевого значення, а саме:  С030907/Т-03-08/- Деревок км 0+000 - км 3+200 Любешівського району Волинської області та О030956/Т-03-08/- Цир – Лахвичі – Люб'язь – Р-14/ км 16+000 - км 19+300 Любешівського району Волинської області.

У понеділок, 15.10.2018 року, завезено техніку у село Деревок, а сьогодні  відповідну будівельну техніку доставлять у село Цир. Ремонт буде проводити ТОВ «Луцька ДПМК».

Окрім того, у  п’ятницю, 12.10.2018 року, у селищній раді побували  представники відкритого акціонерного товариства "Дорожньо-будівельний трест № 4 м.Брест". Зазначена організація перемогло в тендері на поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення С030901 Любешів-Зарудче км 1+200 – км 2+400 Любешівського району Волинської області.

Роботи заплановано розпочати найближчим часом після отримання необхідних дозвільних документів на початок робіт.