НА ЛЮБЕШІВЩИНІ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАВ ГУБЕРНАТОР ВОЛИНІ

Дата: 01.11.2018 22:42

Приводом для відвідин була надзвичайно важлива подія – офіційне відкриття  Інклюзивно-ресурсного центру  Любешівської  селищної ради.

Окрім цього, селищний голова Олег Кух запросив голову Волинської ОДА Олександра Савченка до Деревківського старостинського округу, де нещодавно розпочалися ремонтні роботи автомобільної дороги місцевого значення (С030907/Т-03-08/- Деревок км 0+000 - км 3+200 Любешівського району Волинської області).

Протяжність  відремонтованого відрізку дороги страновитиме 3,2 км. Вартість робіт -  12,4 млн. грн.  Замовником даних робіт виступає Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.  Ремонт здійснює ТОВ «Луцька ДПМК».

Як зазначив очільник громади Олег Кух, на фінансування у 2018 році ремонтних робіт на зазначеному відрізку дороги передбачено в розмірі 60 відсотків від вартості робіт. Із селищного бюджету у цьому році ми плануємо залучити  1,360 млн. грн.

За словами  виконроба ТОВ «Луцька дорожна пересувна механізована колона» Володимира Савченюка, роботи на даному об’єкті розпочалися два тижні назад, і якщо дозволять погодні умови, то за два тижні дорога буде здана в експлуатацію.

Дорогою гості оглянули ще й новозбудовані дерев’яні зупинки, які облаштували працівники ДП «Любешівагроліс».

Богдан Пархоменко
2018-12-09 15:18:57

дивує "обізнаність" автора статті! В Україні немає ніяких ГУБЕРНІЙ, тому не може бути ніяких ГУБЕРНАТОРІВ!!! Губернії були на Російській імперії. Позбувайтесь імперських комплексів.