Для обговорення!

Дата: 13.11.2018 11:52

Проект рішення "Про обмеження перебування  неповнолітніх у вечірній та нічний  час в закладах дозвілля, громадського харчування та інших громадських  місцях на території Любешівської селищної ради"

Аліна
2018-11-17 00:12:19

Всі ці норми діючі.Навіщо дублювати чинне законодавство?Діти до14років після 22години мають бути в супроводі дорослих,а з 14до16років можуть гуляти тільки з дозволу батьків.Спочатку треба організувати дозвілля дітей,а не тільки створювати видимість роботи.

Аліна
2018-11-17 00:00:45

Всі ці норми діючі.Навіщо дублювати чинне законодавство?

Анонім
2018-11-15 09:28:30

Не обмежуймо) Нехай буде свобода дітям: хай вільно вживають алкоголь, вільно виривають смітники і згинають дорожні знаки, вільно розбивають клумби, вільно вибігають на дороги в неналежних місцях, смітять..... не потрібно обмежувати(

Любешів
2018-11-13 19:16:01

батьки не для виховання???? в нас вони для народження дитини. потім для того щоб звинувачувати садок, школу, ПТУ , що не виховали їм дітей. ну і ще щоб викликати , наприклад ТСН, що не виховують.

Анонім
2018-11-13 18:51:09