ХОЧЕМО ПОЧУТИ ВАШІ ПРОЕКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 23.11.2018 15:45

Оголошуємо  про збір проектних пропозицій

до Стратегії розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2025 рр.

Як вже і зазначалося, у Любешівській селищній раді продовжують працювати над Стратегією розвитку громади – документом, який визначить напрямки та пріоритети розвитку  нашої ОТГ.

Найважливіший акцент Стратегії буде зроблений на розвитку економічної спроможності громади, на розвитку сільських та селищної територій, а також на розвитку людського потенціалу.

Тому найважливішим етапом робіт є проектні пропозиції з боку підприємств, установ, організацій, підприємців, жителів населених пунктів Любешівської селищної ради (юридичних та фізичних осіб), які дозволять сформувати Операційну частину Стратегії. Проектні пропозиції буде проаналізовано та відібрано Робочою групою. За результатами цієї роботи буде сформовано перелік проектів Стратегії.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку Любешівської ОТГ, підприємців, підприємства, громадські організації та установи усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять більш ефективно сприяти економічному розвитку громади.

Проектні пропозиції обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки.

2. Проектні пропозиції повинні сприяти сталому розвитку Любешівської ОТГ та підвищенню якості життя мешканців громади, наприклад, у сферах:

- створення нових / розширення існуючих бізнесів (у т.ч. покращення матеріальної бази комунальних підприємств) за умови створення нових робочих місць;

- сприяння зайнятості населення, підвищення якості освітніх послуг, їх відповідності потребам ринку праці, створення механізмів гнучкого балансування пропозиції та попиту на ринку праці, розвиток бізнес-середовища, розвиток соціальної сфери, створення соціального підприємства;

- розвиток туризму та туристичної інфраструктури ( наприклад, відкриття агротуристичної садиби, облаштування бази відпочинку);

- покращання комфорту проживання та соціальної інфраструктури, вирішення спільних проблем ЖКГ та благоустрою, впровадження енергоефективних технологій, поводження з твердими побутовими відходами, забезпечення максимальної доступності базових соціальних послуг широким верствам населення;

- розвиток людського та соціального капіталу, розвиток підприємницьких навичок молоді, покращення підготовки кадрів, розвиток системи підтримки сім'ї, дітей і молоді, розвиток культури та спорту, підвищення громадської активності.

3. Проектні пропозиції мають бути представлені у формі, що додається нижче.

4. Проектну пропозицію має бути надіслано не пізніше неділі, 16 грудня 2018 року, до 18.00 на email: otg.devеlop@gmail.com

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, за тел. +380987765850 (Вікторія), або ж чекаємо на Вас у к.212 адмінприміщення за адресою: смт Любешів, вул. Незалежності, 53.

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ ДЛЯ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ