ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА У ЗВ'ЯЗКУ З 85-ми РОКОВИНАМИ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ В УКРАЇНІ

Дата: 23.11.2018 23:43

Шановні жителі Любешівщини!

24 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932–1933 років.
Це безпрецедентний злочин у світовій історії. Бо штучний голод був спрямований не лише на фізичне знищення українців. Комуністичний режим прагнув позбавити українську націю її волелюбного духу, її ідентичності, зламати їй хребет. Поставити знесилених голодом, страхом та відчаєм українців на коліна. Стерти генетичну пам’ять народу. Викорінити навіть думки про свободу та власну державу.

Мільйони українців були цілеспрямовано принесені в жертву молоху голодної смерті. На найродючішій у світі землі люди згасали від голоду, мучилися, дичавіли.

Найстрашній, найжорстокіший голодомор цих років за своєю жахливістю не може залишити байдужим весь світ. Звертаюся до вас, шановні краяни, в цей день о 16 год. запалити поминальні свічки у своїх оселях. Не проводити і не організовувати розважальних заходів, тим самим підтвердивши, що пам’ять про загиблих від Голодомору живе в серці кожного українця.

Злочини проти людяності не мають терміну давності. Ми ж маємо виконати святий обов’язок перед пам’яттю мільйонів закатованих голодом українців – ми маємо зберегти Україну.

Зповагою

Любешівський селищний голова        Олег Кух