ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Дата: 04.12.2018 09:35

Воскресайте камінні душі,

Розчиняйте серце і чоло,

Щоб не сказали про вас грядущі:

Їх на Землі не було.

(В.Симоненко)

«Не втрачай надію» - під такою назвою відбувся захід у Любешівській ОТГ, присвячений людям з особливими потребами.

«Міжнародний день інвалідів – це не свято, це ще одна нагода зібратися усім разом, запросити друзів, поспілкуватися, подарувати свою увагу і турботу тим, хто цього дуже чекає» - наголосила заступник селищного голови Ольга Кух, звертаючись до присутніх у залі, а також вручила подяки селищної ради та грошові нагороди майстрам, чиї роботи експонувалися у залі.

Також слово надали начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Оласюк, яка поінформувала присутніх про соціальні виплати, послуги, надання санаторно-курортних путівок, дала роз’яснення законів, які стосуються прав людей з особливими потребами.

Позитивні емоції у глядачів викликала концертна програма, яку підготували працівники Будинку культури Любешівської селищної ради, та вірші місцевої поетеси Ганки Поліскої, яка їх продекламувала.

Доброта і милосердя - два крила, на яких тримається людство, ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги – така тематика стала лейтмотивом усього заходу.

У житті кожної людини є моменти, коли потрібно кинути виклик недугам, зібрати воєдино волю, міцність духу, життєві сили - вистояти й перемогти.  І саме люди з особливими потребами вкотре довели, що сильні духом, талановиті, мають велику жагу до життя. І як приклад -  виставка робіт майстрів з обмеженими можливостями, що експонувалася у фойє Будинку культури.

На завершення заходів керівництво та окремі  працівники селищної ради побували у селі Бучин, де зустрілися з підопічними відділення стаціонарного догляду для одиноких непрацездатних громадян та інвалідів.