20 серпня 2018 року

Дата: 26.12.2018 09:26

ПРОТОКОЛ №7

№7/1 Про порядок денний засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту
№7/2 Про проект рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки»
№7/3 Про проект рішення «Про затвердження Положення про громадський бюджет/бюджет участі Любешівської селищної ради»
№7/4 Про проект рішення «Про хід виконання  Програми економічного і соціального розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки»
№7/5

Про проект рішення «Про затвердження Положення про Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради у новій редакції»

№7/6 Про проект рішення «Про утворення юридичної особи Управління фінансів Любешівської селищної ради»
№7/7

Про проект рішення «Про затвердження Положення про Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради у новій редакції»

№7/8 Про проект рішення «Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 лютого 2018 року № 2-4/9 «Про затвердження структури апарату та  виконавчих органів Любешівської селищної ради»
№7/9 Про проект рішення «Про затвердження розпоряджень селищного голови»