Любешівська селищна рада об’єднаної територіальної громади
Волинська область, Любешівський район

ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 06.01.2019 23:47

Шановні друзі!

Щиро і сердечно вітаю Вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і дитинство, і сьогодення, і мрії про майбутнє, – Різдвом Христовим! Одне з найсвітліших свят в році – це народження Христа. З ним ми пов’язуємо віру, надію і любов. Цьогорічне свято доповнюється знаковою та історичною подією для всього українського народу - Боже народження наша держава святкуватиме, маючи Томос! Український народ тисячі років чекав цієї події. Складний і скорботний був шлях відродження та утвердження єдиної помісної Української православної церкви, але - він того вартий. Щиро вітаю усіх з величною історичною подією – наданням Україні Томосу про автокефалію церкви! Тож нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний і щасливий час, згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей. Щиро зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло Ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало мир, тепло, спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи задля розвитку та процвітання України. Миру усім нам і добра.

Христос народився! Славімо його!

Любешівський селищний голова     Олег Кух

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)