ВОЛЕЙБОЛ. ФІНАЛЬНІ ІГРИ.

Дата: 14.01.2019 16:05

У неділю, 13 січня, у смт Любешів відбувся фінал відкритого чемпіонату Любешівської селищної ради з волейболу. В змагання брали участь команди смт Любешів, с. Бірки, с. Зарудчі, с. Мала Глуша. На фіналі були присутні селищний голова Олег Кух та заступник голови Федерації волейболу Волині Сергій Обертас.

ІІІ місце посіла команда села Бірки, ІІ місце посіла команда села Зарудчі, переможці змагань – смт Любешів! Команди були нагороджені кубками, дипломами та фірмовими волейбольними м’ячами Mikasa. Кращими гравцями чемпіонату було визнано Хвесика Василя (с. Мала Груша), Куха Віктора (с. Зарудчі), Мокича Олександра (с. Бірки), Патоню Романа (смт Любешів).

Нагадуємо, що 8 січня у турнірі на Кубок селищного голови І місце посіла команда смт Любешів, ІІ місце - село Зарудчі, ІІІ місце – село Мала Глуша. Команди- переможці були нагороджені призами від селищного голови Олега Куха.