ВІТАННЯ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ

Дата: 22.01.2019 08:25

Шановні жителі Любешівщини!

Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України!

Саме цього дня  у 1919 році був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Порушення цілісності кордонів України та недоторканості її території, спричинені анексією Криму та фактичною окупацією частини Донецької й Луганської областей, значно посилюють вагу відзначення Дня Злуки. Цей День за нинішніх умов – привід нагадати  та наголосити, щоКрим  –  це Україна, і Донбас –це Україна, й наша держава не зупиниться, аж доки не поверне захоплені країною-агресором території.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцненняУкраїни, на добробут і розквіт духовності народу.

З нагоди свята бажаю всім миру, добра та злагоди, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Слава Україні!

З повагою Любешівський селищний голова