ВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Дата: 08.03.2019 09:08

Дорогі, незрівнянні й найкращі жінки Любешівщини!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з нагоди Міжнародного жіночого дня — 8 Березня! З чудовим святом Весни, Молодості і Краси.
Все добре та світле на землі - від жінки. Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки — матері – мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища.
Користуючись нагодою, хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи, а також тим, які знаходяться на заслуженому відпочинку.
Особлива подяка жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передовій за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам. Велика шана матерям і дружинам, які чекають чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних.
Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця є справжньою запорукою миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.
Бажаю усім жінкам, щоб відчували чоловічу увагу, турботу. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця!

З повагою Любешівський селищний голова           Олег Кух