ВІДКРИТТЯ СПОРТЗАЛУ В СЕДЛИЩЕНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 23.03.2019 00:40

22 березня у селі Седлище  відбулося урочисте відкриття  новозбудованого спортивного залу Седлищенського ліцею. Зі щирими вітаннями на святковий захід прибули голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, його заступник Валентин Цьось,  директор ТОВ Луцьккомунбуд Ігор Швець, керівництво ОТГ та райдержадміністрації.

Почесне право перерізати стрічку, і  тим самим відкрити спортивний зал, надали учням ліцею та губернатору області.

Для присутніх та  гостей свята діти підготували флешмоб «З Україною в серці»,  танці, спортивні руханки та пісні.

Вітаючи винуватців торжества, керівники області та району висловили сподівання, що новий спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання та сприятиме формуванню здорового способу життя у дітей та молодого покоління.

Даний об’єкт реалізовано за кошти ДФРР - більше 6 млн грн, з них  725 тис. грн – кошти ОТГ.