РОЗПОЧИНАЄМО РОБОТУ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ТРОТУАРІВ

Дата: 18.04.2019 15:09

У селищній раді розпочали  роботу  над проектно-кошторисною документацією по облаштуванню тротуарів на вулицях Незалежності, Брестській та Свободи  (смт Любешів).

Наразі проектанти проводять зйомки зазначених вулиць та заміри пішохідних доріжок, де будуть облаштовані тротуари. Якщо по вулиці Брестській вони взагалі відсутні, то по вулиці Незалежності у деяких місцях тротуари  є. До того ж, вони ще досить нові, адже будувалися лише декілька років назад.

За словами заступника селищного голови Олександра Савчука, роботи по облаштуванню тротуарів передбачається провести лише у тих місцях, де їх немає, або вони є непридатними, як от по вулиці Свободи.

Усі роботи, а це приблизно 4,5 млн. грн, заплановано профінансувати за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ.  Про це Любешівська селищна рада   прозвітує додатково.