КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 10.05.2019 09:52

Любешівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Любешівського комунального підприємства «Любешів-Комфорт-Сервіс» (місцезнаходження підприємства: смт Любешів,  вул. Бондаренка, 90А).

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня магістра, загальний стаж роботи не менше 5 років, стаж роботи на керівних посадах не менше ніж 1 рік.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- заповнену особову картку;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- інформацію про досвід роботи з управління підприємствами або аналогічної діяльності;
- пропозиції щодо перспективного плану розвитку підприємства (стратегії розвитку на 1 та на 5 років);
- повідомлення про ознайомлення з правами, визначеними Законом України «Про захист персональних даних», та згоду на оприлюднення інформації на офіційному сайті селищної ради, яка міститься в поданих документах;
- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 44200, Волинська обл., Любешівський район, смт Любешів, вул. Незалежності, 53, каб.  № 411.

Додаткова інформація надається за вищевказаною адресою.